פסטיבל החדשנות DLD תל-אביב / שדירות החדשנות 2016

פסטיבל החדשנות DLD תל אביב, אחד מאירועי החדשנות, הטכנולוגיה והדיגיטל המובילים בעולם, יתקיים השנה בין התאריכים 29-25 בספטמבר 2016 בשיתוף עם האגודה לפיתוח בינלאומי – סיד ישראל. הפסטיבל כולל יותר מ- 100 אירועי חדשנות וטכנולוגיה שיתקיימו בעיר.

הארוע המרכזי – רוטשילד לובשת חדשנות

שדרת החדשנות – ביום שלישי, 27 בספטמבר, בשעות 19:00 – 23:00 לאורך שדרות רוטשילד, מכיכר התרבות ועד רחבת רוטשילד 1.

ערב אחד שדירות רוטשילד תהפוכנה לשדירות החדשנות, ערב של אמנות ויצירה דיגיטלית, חדשנות טכנולוגית פורצת דרך ומיצגים ומופעי תרבות המשלבים, עוסקים, דנים, מושפעים, מטכנולוגיה ומדיגיטל.

ההשתתפות חופשית לכל המתחמים.

במסגרת פסטיבל החדשנות DLD תל-אביב מקיימת עיריית תל-אביב-יפו ערב פתוח וחינמי לקהל הרחב המאפשר לכל אחת ואחד מאיתנו לחוות קצת מהרעיונות הגדולים שמוצגים על במות הכנס, פיסה מההווה המורכב והעתיד המוזר והלא ייאמן שלנו, לחשוב ולגלות דיגיטל וטכנולוגיה – דרך תרבות ואמנות.

אוטופיה משתתפת זו השנה השלישית באוצרות ערב זה, יחד עם חברת ההפקה ארט-לינק ובעבודה משותפת עם עומר קלדרון, מנהל מחלקת תקשורת וקהילה בפסטיבל מידברן.

תודתנו הגדולה לעיריית ת"א-יפו על המיזם, על שילובנו בו מראשית הדרך, וכמובן ליזמי DLD בישראל, חברת אוסקר 4b, ולמייסדו ומובילו יוסי ורדי, על כך שהקימו כאן חג גדול שמציין מדי שנה חדשנות ויצירתיות, תזכורת חשובה שבעוד אנו לא חיים באוטופיה בכל זאת יש כאן לא מעט טוב, ונכונות לשאוף לטוב יותר.

אז מה צפוי? מתחמי גיימינג, מציאות מדומה (VR), רובוטים אמפתיים, "עצים מדברים", מיצגי וידאו ארט ועוד – כל אלו יפתחו לציבור הרחב במסגרת הפנינג אורבני של תרבות וטכנולוגיה לאורך שדרות רוטשילד.

התכנית שנאצרה ע"י אוטופיה מוצגת באתר זה, תחת "השתתפות בשדרות החדשנות".

Menu
MENU