אופביטס

ה-OFFBITS הינם סדרת ערכות DIY לבניית צעצועים ב"קוד פתוח", המבוססות על רכיבי מדף, מחברים מיוחדים, וקהילה מקוונת של יוצרים וממציאים בכל הגילאים.

החברה גם מפעילה סדנאות יצירה חוויתיות על בסיס הקונספט, שזוכות לביקורות נלהבות מצד ילדים והורים כאחד, והיוו אחת האטרקציות הפופולריות ביותר באירועים שהשתתפו בו – כולל מוזיאון ת"א לאומנות, Jerusalem Mini Maker Faire, "צבע משפחתי" בת"א, ולאחרונה "גיק פיקניק" בירושלים.

המשתתפים בסדנאות לומדים את עקרונות ההרכבה הבסיסיות של דמויות הרובוטים מסדרת האופביטס, ולאחר מכן מוזמנים לקסטם ואף ליצור מודלים חדשים כיד הדמיון הטובה עליהם. הפעילות המהנה והחינוכית מתאימה לגילאי 6+ ותורמת לפיתוח חשיבה טכנולוגית ויצירתית.

מה נעשה בשדירות החדשנות?

נפתח שולחן עם מלא חלקים צבעוניים מסדרת OFFBITS וניתן לקהל להתנסות בבניית רובוטים, חיות ורכבים שונים ומשונים. יש אפשרות שמי שיסכים לכך יצטלם עם היצירה שבנה ונעלה את התמונות בזמן אמת לעמוד הפייסבוק של האירוע.

בנוסף נקים מיצב אינטראקטיבי בשם "עיר הרובוטים" המשלבת חלקי מחשב ישנים ורכיבי חומרה אלקטרוניים ותעשיתיים. הקהל יוזמן להוסיף, לשנות, ולסדר מחדש את העיר, כמו גם לשלב בה יצירות שבנו בסדנאות. יש אפשרות להעמיד מצלמה על העיר ולשדר בלייב וידאו בעמוד האירוע.

אופביטס
  • עקבו אחרי