קצרים ישראלים – תוכנית תחרותית

קצרים ישראלים – תוכנית תחרותית


עברית (כתוביות באנגלית) |

זמני האירוע:
יום שישי 19.9, 13:30 - 15:00 | אולם 2

דפיקה בדלת

בימוי: אלירן אליה

משחק: אסי דיין, רותם קינן, אליענה שכטר, אסף בן שמעון, תום חגי

אל תוך חייו של סופר מצליח מגיח אדם המצמיד אקדח לרקתו ותובע ממנו שיספר לו סיפור, ופתאום דפיקה בדלת, נכנס סוקר, שלמרבה הפליאה אף הוא מכוון אקדח לעבר הסופר ודורש סיפור. אחרי איש הסקרים מגיח שליח הפיצה ודורש גם הוא סיפור, המצב מסתבך והופך להיות לא נעים, מדמם ואלים יותר. מבוסס על סיפורו של אתגר קרת. (10 דקות)

הומור

בימוי: טל זגרבה

משחק: אלדד פריבס, ריקי בליך, שמוליק קלדרון, אריאל ברונז, יוגב יפת, אורן דולפין, ג'רמי אלפסי, ג'סיקה קראץ, נדב בושם, נטע אורבך, אלישע רם. 

הופק עם תמיכתה של הקרן החדשה לקולנוע וטלויזיה. הבעת פנים שפורצת מפרצופו של אמן רחוב מתוסכל מתפשטת הלאה אל פרצופי האנשים וכובשת את העיר. (6 דקות)

זמן להרוג

בימוי: רפי שור

משחק: גל תורן, בר שדה, אליזבט קדם, ניר שושני.

כשהם סגורים בחדר אחד, אריק ואלונה יוצאים למסע נוסטלגי בזמן אשר מלהטט בין העבר האישי והלאומי והעתיד האפשרי, באמצעות עירבוב של פנטזיה וסוריאליזם, מציאות ודמיון. בסופו של דבר, הם יבינו שהסנטימנטליות היא לא הפיתרון לבעיות שלהם. פעם היה פעם. עכשיו זה עכשיו. (21 דקות)

 

משא

בימוי: ניב שפיגל ורוברט רומנו

הופק בתמיכתן של קרן רבינוביץ' לאומנויות וקרן גשר לקולנוע רב-תרבותי. אדם שוקע תחת כובד זכרונותיו. בכדי לשרוד, עליו להתעמת עם עצמו ולחפש מענה לשאלה - האם עברנו חשוב יותר מהחיים עצמם? על מה היינו מוכנים לוותר בכדי להמשיך לחיות? (9 דקות)

 

סופה

בימוי: ירדן קום

משחק: מיכל קציר, רם כהנא, מאיה מישור

ישראל 2034. עולמה המסודר והבודד של עלמה מתערער כאשר האנדרואיד רובוט שלה מתחיל לפתח רגשות. סופה הכולאת אותם בבית, מאלצת את עלמה להתמודד עם המצב החדש. (10 דקות)

 

פלאנט-רוי

בימוי: הדר בלס

משחק: אמיתי בנימיני, תמר ויינברגר

בגיל 9, רוי עדיין מסרב להאמין כי האדם נחת על הירח ומקווה להיות ה"אסטרוינאוט״ הראשון שיעשה זאת. (12 דקות)