היום (שישי, 11.12) בפסטיבל

"ג'רוזלם", סרט הפאונד פוטג' הישראלי הראשון, יוקרן לראשונה בתל אביב הערב בהקרנת טרום בכורה מיוחדת. סרט האימה של האחים דורון ויואב פז מלווה שלושה אמריקאים בחופשה חלומית בירושלים, שמקבלת טוויסט רצחני עם כניסת יום הכיפורים ותחילתה של מתקפת זומבים מכונפים ומדבקים על העיר העתיקה. הקרנה מיוחדת בנוכחות היוצרים, שתסתיים בסשן שאלות ותשובות איתם (סינמטק תל אביב, אולם 1, 19:30).
מי שמרחץ הדמים הזה לא סיפק אותם, יוכלו להמשיך אחר כך להקרנה ראשונה בפסטיבל ל"טורבו קיד", מחווה פרועה וטראשית לסרטי האקשן של האייטיז ובמיוחד ל"מקס הזועם". בחברה פוסט אפוקליפטית ומזוהמת הנשלטת ע"י דיקטטור אלים, ילד חובב קומיקס וחברתו ורודת השיער נאבקים על חייהם עם שלל נשקים צבעוניים ויצירתיים (אולם 2, 22:00).
במקביל, הזדמנות נוספת לתפוס שני סרטים מצוינים שהוקרנו מוקדם יותר השבוע: סרט האנימציה למבוגרים "בוגדים" (אולם 2, 20:00), בו צעירה שבורת לב משתמשת במכונה מופלאה כדי להיכנס לתוך גופן של המאהבות של בן זוגה, והמותחן המדמם "חדר מנוחה" (אולם 1, 22:00), המלווה להקת פאנק הנכלאת במועדון הופעות לאחר שהייתה עדה לרצח, עם פטריק סטיוארט, אנטון ילצ'ין ואימוג'ן פוטס.