עמותת אוטופיה – העמותה ליצירה פנטסטית וספקולטיבית (ע”ר)
חברי הועד המנהל: בועז ארמוני, יוסי טרייסטמן, אלעד פלג
חברי עמותה: אורי אביב, אורי אדמון, גלעד ברנע, נמרוד דוויק, מרלין וניג, יזהר יצחקי, ניר מירצקי, מרט פרחומובסקי, אתי קפלינסקי, ד”ר איתן קריין, ד”ר שגב שני, ליאור ששון
מייסדי העמותה: אורי אביב ואיתי אסף רייזמן-גרייף
ראיית חשבון והנהלת חשבונות: משרד רו”ח אנדריי הרשקוביץ
ייעוץ, הכוונה וסיוע: קרן אלעזרי, שהרה בלאו, ד”ר שרית בן שמחון-פלג, פרופ”ח אילת ברעם-צברי, יריב בש, ליאור זלמנסון, יורם יעקבי, תומר כהן, עודד כרמלי, נעמי לבארי, שלו מורן, ד”ר רומי מיקולינסקי, ינקי מרגלית, דורון פז, יואב פז, ד”ר עמרי עמירב-דרורי

הפקת הפסטיבל
אורי אביב ומרט פרחומובסקי, מנהלים שותפים
טלי קוניגסברג, מפיקה ראשית
שי אברמוב, ניהול אולמות
טל מאירי, אקרדיטיציה
אוהד אפרת, מפיק טכני, שילוחים וחומרי הקרנה
רותם לויים, תיאום אורחים מחו”ל
צוות אירוח: נדב הקסלמן

פסטיבל הקולנוע – ניהול אמנותי
ניהול אמנותי: אורי אביב, מרט פרחומובסקי
תוכנית קולנוע ישראלי: גילי פורת
אירועים מיוחדים: מרט פרחומובסקי
צוות אמנותי סינמטק ת”א: עמית איצקר, פיני ש”ץ
ייעוץ והכוונה: ליאור אלפנט, אמיר בוגן, יניב ואליק, נעמה רק, אורון שמיר
הנחיית ראיונות ומפגשים עם אורחות ואורחי הפסטיבל: אורי אביב, ג’ונתן ברקן, מרט פרחומובסקי

תכנית מדע, דמיון ועתיד – ניהול אמנותי
צוות אמנותי: אורי אביב, אדר גולדפרב, מושון זר-אביב, מרט פרחומובסקי, טלי קוניגסברג, עדן קופרמינץ
אוצרות תערוכת “ביטול האפוקליפסה”: אדר גולדפרב
אמנות מוצגת בתערוכה באדיבות: ערן הדס, איל גרוס, אבינועם שטרנהיים, עתר גבע, ביה”ס לאמנות מוסררה
הנחיית ראיונות ומפגשים בסלון: אורי אביב, מרט פרחומובסקי, עדן קופרמינץ
ייעוץ והכוונה: בת-גירל, שהרה בלאו, ד”ר אילנה גומל, אלה זהרנו, מושון זר-אביב, ליאור זלמנסון, עודד כרמלי, שלו מורן, ד”ר קרן עמרי, שראון פז, אייל פריד

תכנית אנימציה, עיצוב ואפקטים – בשיתוף IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב
צוות אמנותי: אורי אביב, טל לוטן, מרט פרחומובסקי, כפיר רם

אוטופיה: הדור הבא, תכנית לכל המשפחה בשיתוף סינמטק ת”א
צוות אמנותי: אלה זהרנו, מרט פרחומובסקי

שיווק עיצוב ותדמית
יחסי ציבור: גלאי תקשורת – יגאל גלאי, צוקי גלאי, יוני וולף, רוני אליאור-גלר
שיווק דיגיטל: Dice Marketing – נמרוד דוויק, עדו סער
עיצוב ומיתוג: מיכאל גולן
איור: עידו הירשברג
עריכת טריילרים ווידאו: טל רום

צוות קמפיין וסרטון גיוס מימון המונים
הפקה בפועל: TheGamersTV – רותם לויים וניר מירצקי
תיאום וסיוע, הפקה בפועל: מיה מגנט, גילי פורת, נעמה רק
בימוי סרטון: שיר קומאי
צילום: נדב הקסלמן
עריכה: רוני קידר
און-ליין: טל רום
ציוד: גליקסון
השתתפו בסרטון: קרן אלעזרי, בועז ארמוני, יוני גבע, איתן גפני, יואב פז, רוני קידר
שיווק דיגיטל: Dice Marketing – נמרוד דוויק, עדו סער
הפקה: אורי אביב ומרט פרחומובסקי
אתר מימונה: אריק מרמורשטיין

צוות סינמטק תל-אביב
דינה פלד, מנכ”ל
ג’ורג’ מנצור, סמנכ”ל
טוני תרין–פייזק, מזכירת הנהלה
פיני ש”ץ, מנהל התוכניה
עמית איצקר, עוזר למנהל התוכניה
אלה זהרנו, מנהלת פרויקטים אמנותיים מיוחדים
יובל קרפף, מנהל יחידת ההקרנה
אלי ענבר, מנהל ערב
סמדר ברכה, מנהלת שיווק
נועם סולמי, מנהל בטיחות ואחזקה
מחלקת שיווק: אבי יגיל, דורון לכמן
מיה גולק-אפטר, מנהלת מערכות מידע
רחל שמש, מנהלת כספים
ותודה גדולה לכל צוות הסינמטק: מנהלי המשמרת, המקרינים, מחלקות המזכירות, יחסי הציבור, הספריה, המנויים והחינוך, הקופאים, הסדרנים, אנשי הנקיון, האבטחה ועובדי בית הקפה והמסעדה

תודות רבות לתומכים, נותני החסות, השותפים והתורמים לפסטיבל

תומכים ראשיים

קרן שלמה טירן – ליאור אופק, אלעד טירן, רבקה טירן, גדעון טרוקמן, יואש טרוקמן, חנה לבקוביץ
Bleiberg Entertainment – אהוד בלייברג, ניק דונרמייר
IAC- המכללה הישראלית לעיצוב ולאנימציה – כפיר רם, טל לוטן

תומכים, נותני חסות ומשתתפים בפסטיבל

משרד החוץ – אגף קשתו”ם – ורד הלר, יורם מורד
הרשות לאיכות הסביבה בעיריית תל-אביב-יפו
חברת פרטנר – גל לבנון לוי, יעלה קנב פרדו
קרן הקולנוע הישראלי – כתריאל שחורי (מנכ”ל), דוד ליפקינד, אביטל בקרמן
שגרירות נורווגיה – אלנור גסנוב
שגרירות פולין – מיכאו חולווה
המכון הפולני – יוהנה הופמן (מנהלת), תדאוש וולנסקי, אנה קרדשווסקה
איגוד התסריטאים – ליאור תמאם (מנכ”ל), שירה ברוך
Epic Pictures – שקד ברנסון
דור האחד
מוסררה – בית הספר הרב-תחומי לאמנות וחבר ע”ש נגר – בת-גירל, שראון פז
מכללת BPM – המכללה של תעשיית המוסיקה
מעבדות הירח – גן דה לנגה
פורום הקולנועניות ויוצרות הטלוויזיה בישראל – ליאור אלפנט
GameIS – עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל (ע”ר) – ניר מירצקי

שותפי מדיה

Dread Central – ג’ונתן ברקן
סריטה – אורון שמיר

תכניות ההרחבה ואירועים מיוחדים

סינמטק ירושלים – ד”ר נעה רגב (מנכ”ל), נבות ברנע
סינמטק חיפה – אבישי כפיר (מנכ”ל)
סינמטק חולון – רוני מהדב-לוין (מנכ”ל), מיכל לביא
מוויקס – אודי ביטן
ספוטניק בר – אורי דירקטור
קן הקוקיה – עפר אהרמן, מרינה פוזנר

תודות מיוחדות

כריס אוסטרום – Imagine – פסטיבל הקולנוע הפנטסטי הבינ”ל באמסטרדם
מייק הוסטנש ואנג’ל סאלה – פסטיבל סיטג’ס, פסטיבל הקולנוע הפנטסטי הבינ”ל של קטלוניה
אלכסנדר פיליפ – Exhibit A Pictures
חאוויר פרננדז – INCAA ותכנית Blood Window
אברים ארסוי – פסטיבל FantasticFest
אניק מאהנרט – Screen Division
לינדסי פיטרז – תכנית ושוק קו-פרודוקציות Frontieres לפיתוח קולנוע פנטסטי
ג’רלדין דה-בסטיון, אלכסנדרה וולף – כנס רה:פובליקה
אנדרה אוברדל
גלי מאירי – אתר “התעשייה”
דורית ישי

סייעו ותרמו לקמפייין הפסטיבל

הוצאת הבה לאור – עודד כרמלי
הוצאת גרף – רני גרף
הוצאת יניב – רון יניב
הוצאת עם עובד – איריס בן-חיים גורדון
קומיקאזה – יעקב שראלי
קומיקס וירקות – דני אמיתי, יובל שרון
קורסים וסדנאות: שהרה בלאו, בועז ארמוני ואיתן גפני, שלו מורן, בועז שחורי, דניאלה דורון ו IAC המכללה הישראלית לאנימציה ועיצוב
ספרות, קומיקסים ומוצרים נוספים: ד”ר פבלו אוטין, נאוה סמל ז”ל, שמעון אדף, בועז לביא, אורי פינק, גיא חסון, ערן הדס, חן הרמן
השתתפו בערב “חלומות, חדי קרן ואנדרואידים”: נועה מנהיים, בועז שחורי, קרן אלעזרי, ליאור זלמנסון, נעמה רק ויאיר רוה
סייעו בהפצת הבשורה: ניב מג’ר, אייל “קוואמי” פרידמן, ליאור מנור, ד”ר לירן ענתבי, אלון גור-אריה, עמית איצקר ואביתר חלימי

משקיעות ומשקיעי VIP בקמפיין

עמית גולדנברג, איליה גינזבורג, תומר דור, אסף נייגר, ליעד יוסף, דן ערב, נמרוד קוזלובסקי, אדם רובסון, יונתן שיפר

סרטי הפסטיבל, תרגום וכתוביות, באדיבות

אלקו מדיה דיסטריביושן – מתן טלמור, ירון שלמוני
חברת דיגיטייטל – אולי וינטר, עמי וינטר
דרומהפקות – חגי ארד, אלעד פלג
חוף לבן הפקות – תום גולדווסר, איתן גפני, יפית שלו
טרנספקס – מארק רוזנבאום
ינוסן הפקות – מוש דנון, דורית פרל
סרטי יונייטד קינג – אביטל רוזן
רשת בתי הקולנוע לב – אורנה ליפקינד
A24 – דיוויד לייב
AMP – טימו סואומי
Co Production Office – ג’ולי מסרה
Contents Panda – וויטני קים
Epic Pictures – שקד ברנסון
Film Factory – מנון בארט
Global Screen – קלאודיה רודולף-הארטמן
IM Global – בוני וולנד, דונלד יו, כריסטאר וואן
Janus Films – בריאן בלוואראק
Kaleidoscope – כריסטינה מרטין
Memento Films – איירין קדביד
MPI Media – דיאן פרדיסו
NBC Universal – קייט וויוסקה
RAI Com – לוצ’טה לנפרנצ’י
Reel Suspects – מטאו לובדינה, אלברטו אלברז אגילרה
Rustic Films – אהרון מורהד, ג’אסטין בנסון
Screen Media Ventures – ג’ון צ’ארלס מאייר
Syrreal – זיגפריד קאמל, כריסטיאן אלווארט
The Festival Agency – לזלי וושו, ז’האן ברגוי, סופי סוגהומוניאן, קים רייבו
UDI – ארנו בלנז’ון-בואזיז

Menu Title