עמותת אוטופיה – העמותה ליצירה פנטסטית וספקולטיבית (ע”ר)

חברי הועד המנהל: בועז ארמוני, יריב בש, יוסי טרייסטמן

חברי עמותה: אורי אביב, אורי אדמון, גלעד ברנע, נמרוד דוויק, מרלין וניג, יזהר יצחקי, ניר מירצקי, מרט פרחומובסקי, אתי קפלינסקי, ד”ר איתן קריין, ד”ר שגב שני, ליאור ששון

מייסדי העמותה: אורי אביב ואיתי אסף רייזמן-גרייף

ראיית חשבון והנהלת חשבונות: משרד רו”ח אנדריי הרשקוביץ

ייעוץ, הכוונה וסיוע: קרן אלעזרי, שהרה בלאו, ד”ר שרית בן שמחון-פלג, פרופ”ח אילת ברעם-צברי, ליאור זלמנסון, פרם-שי חרמון, יורם יעקבי, תומר כהן, עודד כרמלי, נעמי לבארי, שלו מורן, ד”ר רומי מיקולינסקי, ינקי מרגלית, דורון פז, יואב פז, ד”ר עמרי עמירב-דרורי

הפקת הפסטיבל

אורי אביב, ניהול

דה גיימרז טיוי – רותם לויים, ניר מירצקי, הפקה

צוות הפקה: טל אבידן, אוהד אפרת, מאיה אשחר, אפרת וייסמן, גילי פורת, נעמה רק

טל אבידן – הפקת תוכן ואירועים מיוחדים

אפרת וייסמן – ניהול אקרדיטציה והזמנות, גיוס וריכוז צוות מתנדב

אוהד אפרת – הפקה טכנית, תיאום שילוחים וחומרי הקרנה

פסטיבל הקולנוע – ניהול אמנותי

ניהול אמנותי: אורי אביב

צוות אמנותי, ניהול תוכנית קולנוע ישראלי: גילי פורת

צוות תכנית: יובל אדר, טל אבידן, אמיר בוגן, ד”ר אולגה גרשנזון, יניב ואליק, קאי מארק, עדו רוזן, נעמה רק, אורון שמיר

צוות אמנותי, סינמטק ת”א: פיני ש”ץ, עמית איצקר

“בזאר הרעיונות” – ניהול אמנותי

צוות אמנותי: אורי אביב, טל אבידן, רותם לויים, ניר מירצקי, אדם עציון, עדן קופרמינץ

צוות פרויקט “עתיד-אים” FUTURE/S: אורי אביב, ג’רלדין דה-בסטיון, קתרינה דרמול, אלכסנדרה וולף, מושון זר-אביב, שלו מורן, עדן קופרמינץ

ייעוץ והכוונה: ד”ר אילנה גומל, אלה זהרנו, ליאור זלמנסון, מושון זר-אביב, עודד כרמלי, מיה מגנט, שלו מורן

תערוכת מדיה דיגיטלית Fantasee

אוצרות וניהול התערוכה: שירי מיכאילוביץ׳, מאיה שקל

ניהול טכני ועיצוב אמנותי: קובי קובל

אוטופיה: הדור הבא, תכנית לכל המשפחה בשיתוף סינמטק ת”א

עריכת תכנית: ניר מירצקי, עמית איצקר

שיווק עיצוב ותדמית

שיווק דיגיטל: Dice Marketing – נמרוד דוויק, עדו סער

יחסי ציבור: גלאי תקשורת – יגאל גלאי, צוקי גלאי, אדי אדמון

נעמה רק – ריכוז ועריכת תוכן, אתר הפסטיבל

עיצוב אימג’ פסטיבל: מיכאל רוזנוב

גרפיקה: חן אגייב, סיגלית גרויסמן – סטודיו פטל, אפרת וייסמן, עומרי כורש

עריכת ווידאו: טל רום

סיוע ותמיכה: פרם-שי חרמון, אמיר עוזר

תודות רבות לתומכים, נותני החסות, השותפים והתורמים לפסטיבל

משרד התרבות – יוסי שרעבי (מנכ”ל), גלית והבה-שאשו (ראשת מנהל התרבות)

משרד התרבות – המחלקה והמועצה לקולנוע – אתי כהן (מנהלת), סיון שלק

המועצה הישראלית לקולנוע – אייל בורס (יו”ר המועצה), דבורי הנדלר, איתן אלפרט, גולן אזולאי, נועם שנהב, רויטל בללי, נאוה קנדיל, ניצה שפירא-סבד, תמר ארז, אורן לביאן, חלי סממה-פדידה, ליאור גלבוע

משרד התרבות – מדור ספרות – אורי אליס

עיריית תל-אביב-יפו – אגף התרבות והאמנויות – גיורא יהלום, טל שמידט

IAC – המכללה הישראלית לעיצוב ולאנימציה – כפיר רם, טל לוטן

קרן הקולנוע הישראלי – כתריאל שחורי (מנכ”ל), דוד ליפקינד, אביטל בקרמן

שגרירות ספרד – חיימה מורנו באו (נספח התרבות), נטלי בנרוש

שגרירות פורטוגל – לאורה אוליבה אלון (נספחת התרבות)

איגוד התסריטאים – ליאור תמאם (מנכ”ל), שירה ברוך

GameIS – עמותת תעשיית המשחקים הדיגיטליים בישראל (ע”ר) – ניר מירצקי

קרן פורום העתיד גרמניה-ישראל – ד”ר תמרה אור, בירגיט לואיג, מרים דאור

שותפי מדיה

תעשיה.קום – גלי מאירי

החללית, הירקון 70 – יוחאי גורלי

סריטה – אורון שמיר

תכניות הרחבה ואירועים מיוחדים

סינמטק חיפה – ירון כפתורי (מנכ”ל), קסם ברקוביץ’

סינמטק חולון – אלון רוזנבלום (מנכ”ל), מיכל לביא

סוראמארה – עפר אהרמן

תודות מיוחדות

Imagine – פסטיבל הקולנוע הפנטסטי הבינ”ל באמסטרדם – כריס אוסטרום

פסטיבל סיטג’ס, פסטיבל הקולנוע הפנטסטי הבינ”ל של קטלוניה – מייק הוסטנש ואנג’ל סאלה

כנס רה:פובליקה – ג’רלדין דה-בסטיון, אלכסנדרה וולף

חברת טוליפ – דורית ישי, נטלי גטניו

Menu Title